0,00 Kč s DPH

Klik-Klap na akci  "spielwarenmesse - Norimberk 2018"

Kde? Nürnberk - Messe, Deutchland 
Kdy? středa 31. ledna 2018 až neděle 4. února 2018

V předvánočním rodinném i firemním shonu přišla nabídka na spoluúčast na mezinárodním odborném veletrhu hraček, o kterém jsme uvažovali i v předchozích letech. Nad položenou nabídkou jsme dlouho nepřemýšleli a po zvážení všech pro a proti jsme se rozhodli do toho šlápnout a vyrazit na zkušenou do zahraničí. Kývli jsme na ni a vyšlo to! Již delší dobu jsem pátral po akci, na které můžeme naši dřevěnou Klik-Klap hračku představit i v zahraničí. A proč se trápit někde na nějaké lokální akci, když můžeme rovnou na veletrh v rozměru ženevského autosalonu?

Nyní tedy po dvouletém putování po různých akcích v rámci České republiky vyrážíme na zkušenou do sousedního německého Norimberku. Tamní veletrh spielwarenmesse má již dlouholetou tradici, kterou odstartoval v poválečných letech, My jsme se ho účastnili pouze 2x jako návštěvníci. První návštěvu v únoru 2015 jsme zaměřili na kolegy, kteří by se mohli zabývat hračkami s druky a dřevem ve stejném nebo jiném pojetí jako pro Vás děláme my. Naše zjištění, že tam nikdo s obdobnou věcí nebyl, nás potěšilo. Druhá návštěva tohoto mezinárodního veletrhu, v únoru 2016, měla za cíl opět kontrolu kolegů a hlavně zmapování prostorů i toho co a jak a kde to tady chodí, tedy z pohledu budoucích vystavovatelů :-) Protože právě v tomto roce nám nastartovaná účast utekla, viz článek Norimberk 2016.

Další detaily k veletrhu najdete nejen zde, ale také u nás v událostech na Klik-Klap facebooku. Informace pro všechny, kteří by se rádi přijeli nejen na nás podívat do krásného města. Jedná se o profesionální veletrh s nutnou oborovou registrací, tedy bez přístupu veřejnosti a zároveň veletrh není přístupný dětem od 0,5 - 16 let, více na stránkách veletrhu spielwarenmesse.

I tak nebo spíš právě proto prosím všechny naše fandy, malé i velké, aby nám drželi palce, přeci jenom je to něco jiného, většího, prestižního.Klik-Klap na akci  "spielwarenmesse - Norimberk 2018"Všechny aktuality jsou zde , tady najdete něco málo o nás a nákup pojďte zkusit v našem e-shopu ;o) Díky Jirka & Péťa

Přidat komentář

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.