0,00 Kč s DPH

Přípravy na veletrh v Norimberku byly v plném proudu, dávali jsme dohromady reklamu, vymýšleli nové sady, rozdělovali si, co kdo ještě musí zvládnout udělat a připravit, když přišla zpráva, že místa pro nováčky už jsou obsazená a nevejdeme se tam. Trochu zklamání bylo, ale pak jsme to otočili, že se lépe a lépe připravíme na ten příští. Letos se pojedem alespoň do Norimberka podívat ještě jako diváci a shlídneme co je na trhu nového.

Zápisky z cesty:

Vstávali jsme před šestou a vyrazili do Plzně a tam se nalodili do busíka, který nás dovezl až na místo konání. Cesta dobrá, pan řidič jel slušně, jednu zastávku na kafčo taky udělal, takže spokojenost. V Norimberku jsme se šli podívat do haly, kde vystavovali nováčkové, abychom viděli, jak velké prostory jsou jim dány. A měli aspoň jasnou představu jaké vystavovací místo si vybrat a co si vzít za vybavení a v jakém množství. Myslím, že místo jsme si vybrali a dokonce se i shodli na vybavení. V oddělení dřevěných hraček se jsme se stejně jako loňský rok přesvědčili, že takovou hračku jako máme my, tam nikdo nemá.

Takže teď obracíme svou pozornost na Hračkobraní v Kamenici nad Lipou, velmi hezký festival zaměřený na české výrobce dřevěných hraček, který se bude konat v půlce července.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting