0,00 Kč s DPH

e-shop

Klik-Klap e-shop rubrika

Dřevěné kostky jsou s pevně přišroubovanými druky v provedení roto nebo construct, které jsou navzájem kombinovatelné. Oboje provedení máme pro vás ve 4 barevných variantách našich, pro hračky certifikovaných, druků - arcticarmyinca a safari.

Určení: Stavebnice KLIK-KLAP je skvělá pro holky i kluky, náctileté a dospělé. Je vhodná domů, do školky i školní družiny, dětských koutků i domovů nebo kamkoli, kde si děti chtějí hrát. Spojování dílků pomocí druků ale vyžaduje zručnost a sílu, jakou získávají děti až kolem 3. roku u varianty roto a cca kolem 5. roku u varianty construct. Hra s KLIK-KLAP stavebnicí podporuje fantazii, trpělivost, samostatnost, soustředěnost a pomáhá odbourávat nervozitu i stres. Naše stavebnice je vhodným dárkem i pro zahraniční návštěvníky jako originální výrobek z České republiky, ať jim ji předáte zde při návštěvě, nebo ji vezmete na návštěvu s sebou za nimi. Darujte jedinečnou KLIK-KLAP dřevěnou hračku, vykouzlíte s ní radost i úsměv!

 • Oficiální Klik-Klap e-shop ;o)

  Oficiální e-shop dřevěné stavebnice Klik-Klap s druky pro holky a kluky. Vyvíjíme, vyrábíme a nabízíme naši originální českou dřevěnou autorskou hračku Klik-Klap. Jednotlivé díly stavebnice se spojují trvale přišroubovanými a vyladěně rozmístěnými druky pomocí lehké síly. Co že to jsou ty druky? Dle zvyklostí jsou také nazývány jako patenty, patentky, cvoky nebo cvočky či úplně oficiálně stiskací knoflíky. Naše Klik-Klap hračka s druky, pro holky i kluky ;o) je stavebnicí podněcující zejména tvořivost, fantazii a zručnost. Stačí přidat nebo ubrat jen jeden jediný díl, nebo otočit vytvořenou sestavu a je tu něco úplně nového. Celá je z masivního buku, jen mechanicky opracovaná a vyráběna převážně ruční prací.

  21. 7. 2017 | Rubrika: e-shop

 • Obchodní podmínky

  Obchodní podmínky :o)

  29. 3. 2020 | Rubrika: e-shop

 • Platební metody

  24. 6. 2017 | Rubrika: e-shop


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.