0,00 Kč s DPH

Klik-Klap v ČR a WoodFormers v zahraničí

Přípravy na Norimberk jsou nalinkované. Máme sepsáno co potřebujeme a kde musíme využít nějakou součinnost. Tam kde musíme využít někoho jiného musíme odbavit jako první a předat práci dál. Pak se vrháme na to co zvládáme vlastními silami. Na tabuli se nám objevilo 25 úkolů přímo spojených s účastí na spielwarenmesse a dalších 6 s administrativou, jako je DPH za prosinec, překlopení účetnictví, skladů atd. prostě masakr. Úkolů, kde potřebujeme spolupráci je 10. I ty máme pro jistotu rozdělené podle našich zkušeností, co kde jak trvá nebo může trvat s ohledem na dodání a odsouhlasení podkladů apod.

Rozhodnutí číslo 2

A co bylo za rozhodnutí 1? Přeci to, jestli se budeme účastnit veletrhu v Norimberku nebo ne, a to už víte, že na to jsme řekli jo. Co je tedy druhé rozhodnutí? Je to značka naší hračky, Klik-Klap, tu máme registrovanou jen pro naši zemi. V rámci uvažování o přesahu s naší hračkou za hranice všedních dnů jsme zvažovali co s tím hezkým českým názvem Klik-Klap, který dělá i vám občas problémy. Při tom přišel nápad, že naše hračka je takový dřevěný transformers, chvilku robot, chvilku auto, ale nejen to. Pak je to pistole, kamera, kačenka, ještěrka, pejsek, bůvol, žirafa, ... Jsme víc než transformeři. Jsme totiž ze dřeva! A už tu bylo spojení WoodFormers. Chvíli jsme se rozhlíželi po tvaru a výtvarném stvárnění, zda je není obsazené a jaké jsou podmínky registrace takového názvu. Nakonec jsme podali EU přihlášku pro ochranu tohoto našeho nového názvu a po pěti měsících to klaplo. Jenže pak jsme se pohybovali jen v rámci ČR, a tak jsme tento nový název nějak nevytahovali a dál se vám do podvědomí zapisovali s názvem Klik-Klap. Nyní v rámci účasti v Norimberku jsme se konečně rozhoupali toto logo vytáhnout a naplno zveřejnit.

A tady je, co na něj říkáte?

Naše druhé logo WoodFormers

Jak probíhá takové schvalování je vidět tady.

Jak probíhá schvalování ochranné známky woodformers u EUIPO?

A co dál s Klik-Klap?

Značku Klik-Klap neopouštíme. V Česku nám připadá vhodná, dobrá a uvidíme, jak na ni budou reagovat návštěvníci veletrhu, protože ji máme všudepřítomnou! Hlavně chceme ověřit pro zahraničí tu značku novou.

Přidat komentář

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.